Co u nás najdete

Spánek:
Chatka Santóša disponuje čtyřmi lůžky. Dvě lůžka tvoří manželskou postel, ale lze je rozdělit na DVĚ SAMOSTATNÉ POSTELE. Další dvě lůžka se nachází nad sebou (palanda). V případě potřeby lze využít cestovní postýlku. K dispozici jsou přikrývky a polštáře.
PRONAJÍMÁNO BEZ POVLEČENÍ. 😉

Sociální zařízení:
Chata v tuto chvíli nedisponuje sociálním zařízením. Pro tyto účely slouží ideálně vzdálená budova s kompletně zrekonstruovanými toaletami a sprchami.
CENA UŽÍVÁNÍ JE ZAHRNUTA V CENĚ POBYTU. ŽÁDNÉ další náklady.

Stravování:
Nabídka stravování je velmi pestrá.
Pro milovníky domácí stravy možnost vaření přímo v chatce v plně vybavené kuchyni s elektrickým sporákem s troubou a velkou lednicí s mrazákem. Pitná voda vlastní nebo se nachází venku kousek od chatky. Posedět lze u jídelního stolu s židlemi.
Případně lze využít venkovní posezení, jak otevřené, tak kryté na terásce.
Další možností jsou hospůdky, stánky a restaurace na cestách, v chatové osadě Pod Borným, kde se chatka nachází, i přímo v areálech Máchova jezera.
Případně po dohodě snídaně či polopenze v nedaleké budově. (Ceny určuje dodavatel).

Další vybaven chatky:
Prostorná šatní skříň a úložné boxy:
TV (ne vysílání, jen samotná TV) s HDMI kabelem pro napojení notebooku pro milovníky pohádek, seriálů či filmů na dobrou noc.
WIFI ZDARMA.
Nejlepší zábava pro malé děti – pískoviště s hračkami hned před chatičkou!! 😀

Parkování
Parkování pro jeden osobní automobil přímo u chatky ZDARMA. Další vozy mohou parkovat na centrálním parkovišti Máchova jezera. Ceny dle poskytovatele parkoviště.